Tipy na úžasné outdoorové zážitky

Prvé teplejšie dni signalizujú, že jar je konečne tu. Ani vy sa už neviete dočkať všetkých spoločenských udalostí, stretnutí a aktivít v prírode, ktoré nám v uplynulom období tak chýbali? Nečakajte dlho a urobte si podrobný plán, čo chcete túto sezónu stihnúť. IKEA má pre vás niekoľko inšpirácií.

Len čo vaša záhrada rozkvitne, je čas na prvé posedenia s priateľmi. Pripravte si všetko, čo k tomu potrebujete – rozkladacie stoly, stoličky či kreslá, riad a nádoby na vodu, látkové servítky, vankúše. Chcete niečo dizajnové a zemité? Skúste nápaditý dizajn kolekcie OMBONAD inšpirovaný škandinávskym minimalizmom. Kolekcia pozostáva z rustikálnej keramiky, elegantného skleneného riadu a nadčasového ľanového obrusu v príjemných zemitých farbách.

Neutrálne stolovanie sa hodí do každého počasia. Buďte originálni a poseďte si zabalení v dekách aj keď je vonku chladno,  pokojne aj v daždi pod strieškou, či slnečníkom.

 

Opekačka či grilovačka? Môže byť!
Alebo naopak, servírovaniu dodajte hrejivú sviežosť a hravosť červenej a bielej s pásikavým dizajnom kolekcie SOMMARFLÄDER. Na veselý obrus rozložte jednoduchý sklenený riad a štýlové biele podnosy na jedlo a už si len užívajte. Vonku jedlo vždy chutí o niečo lepšie.

Možno aj vy milujete opekačky a grilovačky s rodinou a priateľmi. Prečo si tento raz namiesto špekáčikov a mäsa neopiecť lososa alebo inú rybu? Pochúťky z rýb a morských plodov si môžete vyšperkovať s chrenovou omáčkou SÅS PEPPARROT, ktorú spolu s rôznymi sirupmi či džemami nájdete v IKEA.

Nemáte záhradu? Nevadí! Zbaľte si veci a vydajte sa na piknik do najbližšieho parku, lesíka, či na lúku. Môžete si pripraviť jedlo už doma a odniesť ho v izolačnej taške alebo si ho opiecť na vyhradenom ohnisku.

 

 

Strávte čas vonku kreatívne

Oslávtevoňavé obdobie roka spôsobom, ktorý máte radi, či už to bude romantická večera na balkóne pri sviečkach s vašou polovičkou, vibrujúca koktejlová párty s priateľmi na terase, či posedenie v záhrade pri čaji s vašimi rodičmi. Buďte čo najdlhšie vonku a keď sa zotmie, využite štýlovú prenosnú lampu s reproduktorom. Môžete sa rozprávať pri jemnom osvetlení alebo večer oživiť obľúbenou hudbou, ktorú reproduktor prehrá vďaka funkcii Spotify tap a prepojením cez Bluetooth. Váš nový spoločník si vás okamžite získa – okrem iného je nesmierne odolný voči vrtochom počasia, takže ho neprekvapí ani jarný dážď.

Poobedný šlofík v sieti
Teplé počasie láka na relax vonku. Čo tak skúsiť dobrodružnú siestu v hojdacej sieti? Umiestnite ju doma na záhrade, na terase alebo aj v obývačke a nechajte sa uhojdať jemným vánkom. Určite sa vám budú snívať nádherné sny. Sieť budú milovať aj vaše deti, ktoré v nej strávia dlhý čas najrôznejšími hrami.

Zdieľajte článok na sociálne siete