Život je o experimentoch

Mladosť je prevažne o experimentoch. Rady sa púšťame do nových vecí, ktoré sme ešte nevyskúšali. Cestovanie s ruksakom na chrbte do netradičných destinácií, neobvyklé odvetvia zamestnania, stretávanie nových ľudí – zážitky, nezávislý život a poznávanie samých seba, tak o tomto presne „twenties“ sú. S tým súvisí aj pravidelná zmena vizáže, ktorá vám umožní nájsť to vaše pravé ja. Experimentovanie s farbami vašich vlasov je tak jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť.

Nové farby Schwarzkopf Live s rozmanitým výberom pre všetky typy vlasov vás prekvapia nielen recyklovateľným obalom a vegánskym zložením, ale aj úplne novými odtieňmi permanentných farieb. Vyskúšajte napríklad novinku Frosty Blonde s ošetrujúcimi olejmi na zosvetlenie až o 4 odtiene alebo farbu Pink Passion určenú pre tmavé vlasy, ktorá vám vďaka vysoko koncentrovanému mixu pigmentov prenikne hlboko do vlasového vlákna. Výsledkom je sýta farba a vlasy až o 3 odtiene svetlejšie.

Žite naplno s úplne novou kolekciou permanentných farieb Schwarzkopf Live, vďaka ktorým konečne objavíte tú najlepšiu verziu samej seba!

Zdieľajte článok na sociálne siete