Tip na letnú dovolenku

S rodinou a priateľmi, v chate, ktorá vás očarí.

Hľadáte miesto, kde by ste si užili krásnu dovolenku? Kde by ste mali súkromie, boli ubytovaní bez ďalších hostí, ale zároveň mali aj dosť priestoru pre celú rodinu? Ubytujte sa v chate Kubínka, ktorá sa nachádza v prekrásnom prostredí pohoria Oravská Magura v nadmorskej výške 720 m n. m, len 150 m od lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa. Počas letnej sezóny je rezort ideálnym pre rôzne adrenalínové aktivity ako horské káry, downhill, zorbing či paintball. Okolie zároveň poskytuje priestor na cyklistiku s približne 250km značených cyklistických trás, pešiu turistiku, hubárčenie a relax v prírode. Chata Kubínka ponúka nadštandardné ubytovanie pre dvanásť ľudí, na ktorých čaká príjemný pobyt, množstvo možností, ako tráviť čas vonku, ale aj v chate.

Prízemie chaty parí takmer celé spoločenskej miestnosti, kde sa o príjemnú atmosféru stará dominantný krb. Okrem toho tu nájdete veľký jedálenský stôl, kde sa pohodlne zmestí celá osádka chaty pri spoločných raňajkách či obede. V spoločenskej miestnosti sú tiež veľká sedačka a televízor, ktorý na chate zapnete asi len sporadicky, ale v prípade dlhšieho pobytu či pri nevydarenom počasí máte možnosť dopriať si aj televízny relax. A nakoniec nesmieme zabudnúť ani na kuchynský kút s barovým posedením. Kuchyňa je vybavená naozaj nadštandardne! Nájdete tu kompletné kuchynské vybavenie, samozrejmosťou sú veľká chladnička, rúra a umývačka riadu. Na prízemí sa nachádza jedna z dvoch kúpeľní v chate, samostatné WC a tiež jedna dvojlôžková izba.

Na poschodí sú štyri izby, dve dvojlôžkové a dve trojlôžkové, teda celková kapacita chaty je dvanásť osôb. Izby sú útulné, vybavenie je nové a ubytovanie je ozaj luxusné. Nevynímajúc obe kúpeľne, ktoré sú moderné a krásne, a horná má dokonca pridanú hodnotu vo forme krásneho výhľadu. Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí nikdy a nikde nemôžu ostať off line, ostanete pripojení aj na chate Kubínka, kde je bezproblémové WiFi. Na chate nechýba ani vonkajšia terasa s posedením a grilom.

UV Príjemné ubytovanie pre 12 osôb v 5 samostatných spálňach.

Viac na www.chatakubinka.sk

Zdieľajte článok na sociálne siete